Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
Wróc do listy szkoleń gotowych
Bezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo

Uchroń swoją organizację przed cyberatakami – phishingiem, szpiegowaniem, wyciekiem danych przez pocztę, kamery, smartfony i social media.

Cel szkolenia

Wycieki danych użytkowników mediów społecznościowych, wyłudzające dane aplikacje, które podszywają się pod banki… coraz częściej mamy do czynienia z tego typu sytuacjami. Przechowujemy w internecie coraz więcej danych, które są narażone na ataki hakerskie. Ale wycieki danych nie dotyczą tylko pojedynczych użytkowników. Coraz częściej słyszymy o zmasowanych atakach na duże organizacje, które kończą się nie tylko wyciekiem danych, ale również stratami finansowymi i wizerunkowymi.

W tym szkoleniu z cyberbezpieczeństwa Twoi pracownicy poznają 9 najczęściej występujących w internecie zagrożeń oraz dowiedzą się, jak się przed nimi bronić.

To szkolenie zostało stworzone z myślą o organizacjach, w których pracownicy korzystają z komputerów i smartfonów w celach służbowych i nie tylko. Wiedza, którą tu zdobędą, z pewnością przyda im się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Przecież każdy z nas korzysta na co dzień z mediów społecznościowych czy aplikacji banku, prawda?

Dzięki temu szkoleniu Twoi pracownicy:

 • będą potrafili rozpoznać potencjalne zagrożenia cyberbezpieczeństwa,
 • poznają konsekwencje braku ostrożności podczas korzystania z internetu,
 • poznają dobre praktyki cyberbezpieczeństwa.  

Szkolenie składa się z jednego modułu podzielonego na 9 bloków tematycznych. Każdy blok zawiera:

 • wideo z trenerem,
 • animacje,
 • ćwiczenia na rozpoznawanie zagrożenia cyberbezpieczeństwa,
 • zasady zachowania bezpieczeństwa.

Szkolenie trwa ok. 60 minut.

Szkolenia możemy udostępnić na naszej platformie e-learningowej Learncom lub na platformie, z której korzystacie już w swojej organizacji. W tym przypadku dostaniesz od nas gotową paczkę SCORM ze szkoleniem. 

Do poprawnego uruchomienia szkolenia wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu.

Program szkolenia

 1. Phishing
 1. Otwarte sieci wi-fi
 1. Media społecznościowe
 1. Dane w chmurze
 1. Nieaktualne oprogramowanie antywirusowe
 1. Fałszywa bankowość elektroniczna
 1. Hasła zapamiętywane na smartfonach
 1. Kamery internetowe
 1. Fałszywe oprogramowanie antywirusowe

Autor

Maciej Kolpak
Maciej Kolpak

Ekspert i trener w zakresie zarządzania usługami IT, bezpieczeństwem informacji i ciągłością działania. Certyfikowany audytor dla norm ISO 20000, ISO 27001 oraz BS 25999. Akredytowany trener szkoleń ITIL Foundation oraz symulacji biznesowych Apollo 13™ i Bookstore™.

Pomaga organizacjom IT w doskonaleniu się i dopasowywaniu do oczekiwań biznesu. Uważa, że symbioza dostawców i odbiorców usług IT jest możliwa. Swoje przekonania i doświadczenia w tym zakresie przekazuje innym. Zajmuje się m.in. doradztwem, prowadzeniem szkoleń oraz audytami.

Przeprowadził kilkadziesiąt projektów doradczych i szkoleń z zakresu zarządzania usługami IT, w tym dobrych praktyk ITSM oraz norm. Był kierownikiem projektu oraz konsultantem w projekcie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Usługami IT, Bezpieczeństwem Informacji oraz Ciągłością Działania w firmie Itelligence Sp. z o.o., która jako pierwsza w Polsce uzyskała potrójną certyfikację na zgodność z normami ISO 20000, ISO 27001 oraz BS 25999. Poza kompleksowymi wdrożeniami, pomagał także wielu organizacjom w tworzeniu strategii IT, doborze narzędzi i reorganizacji struktur, w tym zespołów Service Desk.

Poznaj szkolenie

cyberbezpieczeństwo szkolenie online
phishing szkolenie
cyberbezpieczeństwo e-learning
zasady cyberbezpieczeństwa szkolenie
No items found.
cyberbezpieczeństwo szkolenie online
phishing szkolenie
cyberbezpieczeństwo e-learning
zasady cyberbezpieczeństwa szkolenie
No items found.
formularz

Poproś o wycenę tego szkolenia

Przyjęliśmy Twoją wiadomość. Wkrótce się skontaktujemy.
Coś poszło nie tak! Uzupełnij wymagane pola i spróbuj jeszcze raz.