Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
Wróc do listy szkoleń gotowych
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo informacji

Zabezpiecz cenne dane swojej organizacji, wzmacniając najważniejszą część systemu bezpieczeństwa – czynnik ludzki.

Cel szkolenia

Włamanie do skrzynki mailowej czy wykradzenie tożsamości – niemal codziennie słyszymy o doniesienia prasowe na ten temat. Co niebezpieczeństwa oznaczają dla firm i instytucji? Spadek zaufania klientów, zwolnienia pracowników, milionowe straty, a nawet bankructwa. Tego wszystkiego można uniknąć dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa informacji w firmach. Niestety nawet najlepsze zabezpieczenia dają niewiele, kiedy błędy popełnia człowiek. Nawet najlepsze programy antywirusowe i inne systemy zabezpieczające mogą nie wystarczyć, jeśli zawiedzie nasza ostrożność. W tym szkoleniu e-learningowym Twoi pracownicy poznają 10 zasad, których przestrzeganie zapewni ochronę informacji przetwarzanych w Twojej organizacji.

To nie jest szkolenie dla pracowników IT ani dla specjalistów z zakresu bezpieczeństwa informacji. To szkolenie dla każdego pracownika, bo przecież wszyscy oni mają styczność z danymi firmowymi, prawda?

Co więcej, szkolenie to jest wręcz niezbędne dla każdej organizacji, której pracownicy używają komputerów lub innych urządzeń elektronicznych z dostępem do internetu. Czy istnieją jeszcze duże organizacje, które nie korzystają z technologii informacyjnych? Z pewnością nie.

Dzięki temu szkoleniu Twoi pracownicy:

• będą potrafili skutecznie zabezpieczyć dokumenty i urządzenia firmowe,

• będą bezpiecznie i z ograniczonym zaufaniem korzystali z poczty elektronicznej,

• będą stosować bezpieczne hasła dostępu do firmowych danych i urządzeń,

• dowiedzą się, jak bezpiecznie współpracować z partnerami biznesowymi.

Szkolenia możemy udostępnić na naszej platformie e-learningowej Learncom lub na platformie, z której korzystacie już w swojej organizacji. W tym przypadku dostaniesz od nas gotową paczkę SCORM ze szkoleniem. 

Do poprawnego uruchomienia szkolenia wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu.

Program szkolenia

Autor

Maciej Kolpak
Maciej Kolpak

Ekspert i trener w zakresie zarządzania usługami IT, bezpieczeństwem informacji i ciągłością działania. Certyfikowany audytor dla norm ISO 20000, ISO 27001 oraz BS 25999. Akredytowany trener szkoleń ITIL Foundation oraz symulacji biznesowych Apollo 13™ i Bookstore™.

Pomaga organizacjom IT w doskonaleniu się i dopasowywaniu do oczekiwań biznesu. Uważa, że symbioza dostawców i odbiorców usług IT jest możliwa. Swoje przekonania i doświadczenia w tym zakresie przekazuje innym. Zajmuje się m.in. doradztwem, prowadzeniem szkoleń oraz audytami.

Przeprowadził kilkadziesiąt projektów doradczych i szkoleń z zakresu zarządzania usługami IT, w tym dobrych praktyk ITSM oraz norm. Był kierownikiem projektu oraz konsultantem w projekcie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Usługami IT, Bezpieczeństwem Informacji oraz Ciągłością Działania w firmie Itelligence Sp. z o.o., która jako pierwsza w Polsce uzyskała potrójną certyfikację na zgodność z normami ISO 20000, ISO 27001 oraz BS 25999. Poza kompleksowymi wdrożeniami, pomagał także wielu organizacjom w tworzeniu strategii IT, doborze narzędzi i reorganizacji struktur, w tym zespołów Service Desk.

Poznaj szkolenie

jak zabezpieczać informacje szkolenie
bezpieczeństwo informacji szkolenie
bezpieczeństwo w sieci
No items found.
jak zabezpieczać informacje szkolenie
bezpieczeństwo informacji szkolenie
bezpieczeństwo w sieci
No items found.
formularz

Poproś o wycenę tego szkolenia

Przyjęliśmy Twoją wiadomość. Wkrótce się skontaktujemy.
Coś poszło nie tak! Uzupełnij wymagane pola i spróbuj jeszcze raz.