Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
Zespół odpowiedzialny za platformę e-learningową zajmuje się administrowaniem oraz wsparciem technicznym uczestników szkoleń

Platforma e-learningowa Learncom

Udostępniamy nowoczesną platformę e-learningową Learncom. ​To bezpieczny, stabilny i intuicyjny Learning Management System (LMS). Korzysta z niego już kilkadziesiąt firm i instytucji publicznych oraz ponad 120 tysięcy użytkowników. Zapewniamy nie tylko pełną obsługę administracyjną, lecz także wsparcie techniczne dla wszystkich uczestników szkoleń.
standard SCORM
intuicyjna obsługa
dostępność 24/7
Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać ofertę?
Skontaktuj się z nami
Zespół odpowiedzialny za platformę e-learningową zajmuje się administrowaniem oraz wsparciem technicznym uczestników szkoleń
Learncom

Platforma rozwoju pracowników

Platforma szkoleniowa Learncom jest aplikacją, która umożliwia udostępnianie szkoleń e-learningowych, dokumentów, testów i ankiet, a także przeprowadzanie webinarów czy zarządzanie szkoleniami stacjonarnymi. Obecnie ponad 120 tysięcy użytkowników naszej platformy docenia jej intuicyjność obsługi, stabilność działania oraz łatwy dostęp. Aby z niej skorzystać, wystarczy dostęp do internetu.​
Kobieta siedzi na skale z laptopem na kolanach i przechodzi szkolenie e-learningowe
Korzystaj, gdzie chcesz
w biurze, w domu oraz na zapleczu sklepu czy w podróży.
Korzystaj, kiedy chcesz
dostępność o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu, w deszczowy i świąteczny dzień.
Korzystaj, jak chcesz
platforma jest dostępna zarówno na desktopach, laptopach, jak i smartfonach i tabletach.
Funkcjonalności

Główne cechy platformy

Osoby odpowiedzialne za rozwój i szkolenia oraz menadżerowie mogą śledzić wyniki swoich pracowników – ile osób już skorzystało ze szkolenia i z jakim wynikiem. Funkcjonalności, które znajdziesz w LMS Learncom, opracowujemy z myślą o potrzebach biznesu, szczególnie bezpieczeństwie danych, grupowaniu użytkowników czy elastycznych raportach i ich eksporcie do arkusza kalkulacyjnego.
Wysoka stabilność i wydajność systemu
Dostępność na urządzeniach mobilnych
Zarządzanie szkoleniami stacjonarnymi
Rozbudowane raportowanie wyników
Tworzenie ścieżek szkoleniowych
Elastyczny system testów i ankiet
Możliwość prowadzenia webinarów
Zgodność ze SCORM
Zgodność z CI organizacji
Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać ofertę?
Skontaktuj się z nami
ochrona danych

Bezpieczeństwo

Nasi administratorzy dbają o dostępność oraz bezpieczeństwo danych. Kod platformy jest unikalny i dostępny wyłącznie dla specjalistów LLidero. Użytkownicy łączą się poprzez SSL, a podczas pierwszego logowania proszeni są o zmianę hasła.
To wszystko robimy, by zapewnić bezpieczeństwo danych naszych klientów. Starania te potwierdzają pomyślnie zakończone audyty bezpieczeństwa wykonywane przez niezależne podmioty.

Najlepszym zaś świadectwem bezpieczeństwa i wydajności platformy e-learningowej Learncom są firmy i instytucje, które od wielu lat z niej korzystają:
PGNiG
ITM
NID
Totalizator Sportowy
Zabka
Tauron
Stokrotka
Impel
Fiege
Dr.Max
Volkswagen
Tauron
PGNiG
ITM
NID
Totalizator Sportowy
Zabka
Tauron
Stokrotka
Impel
Fiege
Dr.Max
Volkswagen
Tauron
dostęp

Sposoby korzystania z platformy e-learningowej

Udostępniamy naszą platformę e-learningową jako usługę w chmurze. Skorzystanie z niej nie wymaga więc ani projektu wdrożeniowego po stronie organizacji, ani instalacji oprogramowania po stronie użytkowników, a samo wdrożenie zajmuje około dwóch tygodni. ​Użytkownikom wystarczy dostęp do internetu oraz przeglądarka.​ Od wielu lat zapewniamy dostęp do szkoleń e-learningowych nie tylko tym pracownikom, którzy na co dzień pracują przy komputerze i posiadają imienny adres e-mail. Realizujemy wdrożenia platformy dla pracowników sieci handlowych czy firm produkcyjnych.​ Niezależnie od tego, czy klienci korzystają z instancji LLidero, czy mają przygotowaną własną instancję, mogą liczyć na pomoc w administracji i wsparcie techniczne z naszej strony.
Zdjęcie ukazuje przykładowy wygląd spersonalizowanej instancji platformy e-learningowej Learncom
Dla większości naszych klientów przygotowaliśmy wyodrębnioną i spersonalizowaną część platformy (instancję) – z dedykowanym brandingiem firmowym i z subdomeną, które jasno wskazują uczestnikom, że to jeden z ich firmowych systemów.
Zdjęcie ukazujące wygląd instancji platformy e-learningowej Learncom
Niektóre organizacje korzystają z instancji LLidero (bez własnej identyfikacji wizualnej), aby udostępnić swoim pracownikom kursy z naszej instancji, szczególnie w przypadku okresowych szkoleń BHP w formie e-learningowej.
Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać oferę?
Skontaktuj się z nami
rozwój

Nieustanny rozwój platformy

Na platformie wprowadzamy nowe funkcjonalności i doskonalimy te, które już istnieją. Większość zmian to nasze pomysły na to, by platforma Learncom działała jeszcze bardziej wydajnie, stabilnie i bezpiecznie. Wiele z tych projektów wynika z konkretnych potrzeb biznesowych. Wśród nich możemy wymienić:
01
Szkolenia stacjonarne
zarządzanie całym procesem szkoleniowym w organizacji w jednym miejscu. Szkolenia online i zapisy na szkolenia stacjonarne dostępne na kontach użytkowników platformy.​​
02
Wersje językowe
angielski, niemiecki, portugalski, włoski, ukraiński – dla klientów, którzy zatrudniają pracowników różnych narodowości
03
SSO
systemy pojedynczego logowania (SSO) – aby uczestnicy od razu wchodzili na swoje konto na platformie, jeśli są już zalogowani, np. w firmowym intranecie czy ActiveDirectory
04
Kreator raportów
aby osoby odpowiedzialne za rozwój pracowników, mogły w prosty i szybki sposób uzyskać interesujące dane o postępach edukacyjnych
05
Zgodność z WCAG
aby nie tylko spełnić wymogi projektu, lecz przede wszystkim zapewnić dostępność cyfrową e-learningu.
support

Wsparcie biznesu

Wykonujemy dla naszych klientów usługi administracyjne. Wielu klientów zleca nam ich wykonanie. Niektórzy jednak chcą zajmować się tym we własnym zakresie. Umożliwia im to intuicyjny interfejs panelu administracyjnego. Pomagamy również administratorom firmowym zamieszczać na platformie materiały, które pozyskali od innych dostawców lub opracowali samodzielnie.
01

Organizujemy dostęp

Zarządzamy listą użytkowników - importujemy ich dane na platformę, aktualizujemy, przypisujemy do grup.

02

Przypisujemy zasoby

Przypisujemy użytkownikom odpowiednie szkolenia, testy, ankiety i dokumenty.

03

Zarządzamy szkoleniami

Umieszczamy paczki SCORM na platformie i udostępniamy je określonym użytkownikom/grupom użytkowników, a także tworzymy wydarzenia w postaci szkoleń stacjonarnych.​

04

Wspieramy technicznie

W ramach I i II linii wsparcia zarządzamy całym procesem szkoleniowym, a także wspomagamy administratorów firmowych i świadczymy usługę pomocy technicznej (helpdesk) dla wszystkich użytkowników platformy.

05

Informujemy o szkoleniach

Wysyłamy uczestnikom powiadomienia i przypomnienia o szkoleniach, które mają wykonać.

06

Raportujemy wyniki

Regularnie raportujemy przebieg szkoleń i wyniki użytkowników w zakresie uzgodnionym z klientem.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać oferę?
Skontaktuj się z nami
technologia

Obsługa SCORM

Platorma Learncom obsługuje standard SCORM. Możesz więc udostępniać z niej szkolenia e-learningowe na zamówienie (dedykowane) lub gotowe kursy z biblioteki szkoleń gotowych, kóre przygotujemy dla Ciebie lub które przygotujesz niezależnie od nas.
FAQ

Pytania i odpowiedzi

01

Czy konieczne jest posiadanie wydajnych serwerów, aby wdrożyć platformę?

Nie, udostępniamy platformę jako usługę chmurową. Aplikacja działa w infrastrukturze serwerowej LLidero, która zapewnia dostęp do niej w trybie 24/7, bez ograniczeń w kwestii wydajności.

02

Czy przechowywane dane na platformie są bezpieczne?

Tak. Klienci korzystają z platformy, która znajduje się na naszych serwerach. Oznacza to, że żadnemu z nich nie przekazaliśmy kodu źródłowego platformy. Nie jest to rozwiązanie typu open-source, ale unikalny i chroniony kod. Platforma jest także poddawana okresowym audytom bezpieczeństwa.

03

Ile osób jednocześnie może korzystać z platformy szkoleniowej?

Nie mamy ograniczenia co do takiej liczby. Utrzymujemy wydajne serwery, aby stabilność i ciągłość działania platformy były nieprzerwane nawet w momencie, kiedy korzysta z niej kilka tysięcy osób jednocześnie.

04

Chcę udostępnić platformę Learncom moim pracownikom – ile minimalnie muszę ich zgłosić?

Nie ma dolnego limitu, ale z ekonomicznego punktu widzenia najlepiej jest, jeśli zgłosisz minimum 100 użytkowników platformy. Obsługujemy organizacje, które posiadają na naszej platformie e-learningowej 200 kont, i takie, które mają ich 40 000.

05

Czy można korzystać z platformy LMS w wersji demo?

Tak, możemy przekazać dostęp testowy do konta użytkownika. Dzięki temu możesz zweryfikować, jak wygląda i działa nasza platforma. Nie przekazujemy jednak dostępu testowego do konta z uprawnieniami administratora. Takie funkcjonalności możemy zaprezentować podczas spotkania online.

06

Jaki jest minimalny czas korzystania z platformy?

Minimalny czas to jeden miesiąc. Wiąże się to z opłatą za użytkowanie i utrzymanie platformy, która jest rozliczana w trybie miesięcznym.

07

Jaki jest model wyceny?

Wycena dzieli się na dwa aspekty:
1. jednorazowa opłata wdrożeniowa za przygotowanie i uruchomienie platformy,
2. opłata miesięczna za utrzymanie aplikacji na serwerach.

Nasi klienci często decydują się powierzyć nam usługę administracji oraz wsparcie dla użytkowników. Ta druga część opłaty miesięcznej jest opcjonalna. Opłaty za utrzymanie aplikacji oraz administrację zależą od liczby aktywnych kont.

08

Ile czasu zajmuje wdrożenie dedykowanej instancji?

Potrzebujemy około dwóch tygodni na przygotowanie platformy. W tym czasie wyodrębniamy dedykowaną instancję pod indywidualnym adresem internetowym, dostosowujemy ją graficznie oraz przygotowujemy grupy i konta użytkowników.

09

Czy wdrożenie obejmuje szkolenie dla administratorów?

Tak, jeśli zdecydujesz się na to, aby samemu administrować platformą i we własnym zakresie świadczyć wsparcie dla użytkowników. W takim przypadku nasi administratorzy przeprowadzają szkolenie na początku współpracy. Dzielą się wówczas dobrymi praktykami dotyczącymi administracji platformą oraz pokazują, jak wykorzystywać jej funkcjonalności.