Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Rozwój kompetencji z przedsiębiorczości dla uczniów

Szkolenie e-learningowe wspierające przedmiot Biznes i Zarządzanie

Przedsiębiorczość i inicjatywność stanowią zestaw kompetencji, które zwiększają szansę na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym. Rozwijanie tych umiejętności jest istotne dla kariery młodzieży szkolnej. Kształtowanie postaw przedsiębiorczych na etapie edukacji pozwala im wejść na rynek pracy jako osoby lepiej przygotowane do jego wymagań, w porównaniu z rówieśnikami, którzy nie otrzymali podobnego wsparcia.

Nasz program szkoleniowy składa się z 11 interaktywnych modułów. Uczestnicy szkoleń mogą wybierać dowolne tematy i przechodzić je w dowolnym momencie. Każdy moduł opowiada o innej kompetencji przedsiębiorczości. Wraz z głównymi bohaterami szkolenia, Martą i Markiem, poznają skuteczne metody przyswajania poszczególnych kompetencji.
pigułkowa forma szkolenia
rozwijanie pozytywnych postaw i praktycznych umiejętności
interaktywne i angażujące sesje dedukacyjne on-line
Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać oferę?
Skontaktuj się z nami
Pierwsza pomoc szkolenie e-learningowe

O programie szkoleniowym

Pomóż swoim uczniom w przygotowaniu się do wymagań rynku pracy oraz przyszłych pracodawców.

Uczestnicy tego programu szkoleniowego zdobędą kluczowe kompetencje zawodowe, dostosowane do współczesnych potrzeb przedsiębiorstw. Program łączy treningi oparte na scenkach sytuacyjnych i ćwiczeniach, które wzmacniają świadomość i kompetencje niezbędne do przyjęcia nowoczesnej, przedsiębiorczej postawy.

Cały program opracowany jest w przyjaznej i zabawnej formie. Wraz z głównymi bohaterami Martą i Markiem uczestnicy poznają kluczowe kompetencje przedsiębiorczości.
W każdym module znajdziesz:
animacje z ciekawymi bohaterami
rozbudowane case study
ćwiczenia i quizy
Każdy temat szkolenia trwa ok. 45 minut.
Szkolenia możemy udostępnić na naszej platformie e-learningowej lub na platformie, z której korzystasz już w swojej organizacji.
Do poprawnego uruchomienia szkolenia wystarczy komputer z dostępem do internetu.
Szkolenie i platforma także poprawnie działają na urządzeniach mobilnych.

Tematy modułów

Adaptacyjność
Aktywność i inicjatywność
Autonomiczność i samodzielność
Decyzyjność
Determinacja
Komunikatywność
Kreatywność i innowacyjność
Krytyczne myślenie
Ocena i podejmowanie ryzyka
Otwartność
Współpraca

Korzyści dla uczniów

Przygotowanie do rynku pracy: Program dostarcza umiejętności i wiedzę, które są zgodne z oczekiwaniami przyszłych pracodawców i daje uczniom przewagę na rynku pracy.

Samorozwój: Kurs kładzie nacisk na samorozwój uczniów, pomagając im budować solidne fundamenty dla przyszłej karier i osobistego rozwoju.

Praktyczne zastosowanie wiedzy: Program umożliwia uczniom stosowanie zdobytej wiedzy w praktycznych sytuacjach, co zwiększa zrozumienie i przyswajanie omawianych zagadnień.

Wzbogacenie doświadczenia edukacyjnego: Dzięki programowi uczniowie mają szansę doświadczyć różnorodnych metod nauczania, co wzbogaca ich ogólne doświadczenie edukacyjne.

Korzyści dla nauczycieli

Wzbogacenie materiału edukacyjnego: Dzięki programowi nauczyciele mają dostęp do nowych treści i materiałów, które mogą wykorzystać w swoich lekcjach. Dzięki temu oferują dodatkowe rozwiązania do standardowego programu nauczania.

Wzrost efektywności nauczania: Nauczanie poprzez zastosowanie nowych technik i narzędzi może znacząco zwiększyć efektywność procesu nauczania. W efekcie uczniowie mogą osiągać lepsze wyniki edukacyjne.

Rozwój profesjonalizmu: Nauczyciele zyskują możliwość rozwoju własnych umiejętności i kompetencji zawodowych.

Zwiększenie zaangażowania uczniów: Praktyczne i interaktywne metody nauczania, jakie oferuje program, mogą zwiększyć zaangażowanie uczniów i poprawić efektywność nauczania.

Wsparcie w przygotowaniu uczniów do przyszłej kariery: Nauczyciele otrzymują narzędzia i wiedzę, aby skutecznie przygotować uczniów do wymagań rynku pracy i przyszłych wyzwań zawodowych.

Poznaj szkolenie

Zdjęcie ukazujące przykładowy ekran szkoleniowy z programu "Świadomy kierowca"
Zdjęcie ukazujące przykładowy ekran szkoleniowy z programu "Świadomy kierowca"
Zdjęcie ukazujące przykładowy ekran szkoleniowy z programu "Świadomy kierowca"
Zdjęcie ukazujące przykładowy ekran szkoleniowy z programu "Świadomy kierowca"
Zdjęcie ukazujące przykładowy ekran szkoleniowy z programu "Świadomy kierowca"
formularz

Poproś o wycenę tego szkolenia

Przyjęliśmy Twoją wiadomość. Wkrótce się skontaktujemy.
Coś poszło nie tak! Uzupełnij wymagane pola i spróbuj jeszcze raz.
FAQ

Pytania i odpowiedzi

01

Czy muszę kupić wszystkie moduły, czy mogę tylko wybrane?

Możesz kupić tylko wybrany moduł lub kilka wybranych modułów. Każdy z nich stanowi niezależny moduł szkoleniowy. Powiedz nam, które tematy chcesz udostępnić swoim uczniom, a my przygotujemy propozycję cenową.

02

W jaki sposób mogę udostępnić szkolenie uczniom?

Możesz zamówić dla nich dostęp z naszej platformy e-learningowej lub zakupić u nas zestaw pakietów SCORM (1.2 lub 2004) do zamieszczenia w swoim LMS.

03

Czy w celu skorzystania z platformy Learncom muszę zakupić dodatkowe oprogramowanie?

Nie, platforma i szkolenia udostępniane są online i nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Użytkownicy mogą korzystać ze szkoleń w dowolnym miejscu, np. w domu lub szkole.

04

Interesuje mnie inny temat. Czy przygotujecie go dla mnie?  

Tak, przy wsparciu Waszej kadry pedagogicznej lub na podstawie gotowych materiałów merytorycznych możemy opracować e-learningowe szkolenie dedykowane, które będzie dostosowane, np. do wymagań danej placówki edukacyjnej lub programu nauczania.

05

Oprócz udostępnienia modułów szkoleniowych chcemy zorganizować dla uczniów warsztaty online. Czy to jest możliwe? 

Tak. Wielu naszych klientów decyduje się na przeprowadzenie webinarium. Takie szkolenia w czasie rzeczywistym pozwolą uczniom aktywnie uczestniczyć w dyskusji z prowadzącym.

06

Jakie jeszcze aktywności oprócz szkoleń możecie dodać do programu szkoleniowego?  

Oprócz modułów szkoleniowych możemy dodać webinaria, quizy i minigry.