Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
Wydarzenia

LLidero na targach GITEX Global w Dubaju

LLidero
2
min czytania
10-14 października 2022 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na targach GITEX GLOBAL w Dubaju

10-14 października 2022 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na targach GITEX GLOBAL w Dubaju, w ramach projektu „Gospodarna Wielkopolska”, realizowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Jest to jedna z największych międzynarodowych konferencji technologicznych. Skupia ok. 4700 wystawców i ponad 10 000 odwiedzających.

Co tam robiliśmy? Przede wszystkim zdobywaliśmy międzynarodowe kontakty oraz wymienialiśmy doświadczenia z innymi firmami tego typu. Szukaliśmy też nowych rynków dla naszych rozwiązań e-learningowych. W efekcie stworzyliśmy stronę w języku angielskim z ofertą dopasowaną do e-learningowych potrzeb zagranicznych klientów.

Realizujemy już pierwsze projekty i czekamy na więcej!

 

Udział w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newsletter'a!
Coś poszło nie tak! Uzupełnij wymagane pola i spróbuj jeszcze raz.
">