Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie i przechowywanie plików cookies na twoim urządzeniu. Przejdź do Polityki prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
Wróc do listy webinarów gotowych
Webinar

Budowanie roli w negocjacjach - avatary negocjacyjne

Negocjujemy codziennie. Nie tylko w procesie sprzedaży. Negocjujemy w domu, z dziećmi, z partnerem, z szefem w pracy. Ale czy zdajemy sobie sprawę, jak ogromny wpływ na nasze negocjacje mają emocje? A gdyby tak poznać ich genezę i uświadomić sobie, jak nimi zapanować i oddzielić je od ludzi?

O webinarze

Emocje w negocjacjach pokazujemy z poziomu Roberta Diltsa. To, co wywołuje w nas emocje, to atak na nasze wartości i tożsamość. Zwiększenie samoświadomości buduje Avatara, który pozwala oddzielić ludzi od problemu. Tym samym zwiększamy szanse dogadania się na poziomie faktów a nie przekonań i zachowujemy chłodny umysł. To pozwala w sposób bardziej świadomy kontrolować swój scenariusz w procesie negocjacyjnym i zwiększa szanse na sukces w oparciu o win-win.

Czas trwania:
około 60 minut
Termin:
do ustalenia

Organizacja

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem webinaru.

 • Udostępniamy platformę na spotkanie online
 • Zapewniamy trenera oraz materiały dla uczestników
 • Wysyłamy zaproszenia na spotkanie do osób przez Państwa wskazanych
 • W czasie webinaru zapewniamy opiekuna, który moderuje chatem i czuwa nad całością
 • Przygotowujemy nagranie z webinaru

Program webinaru

 1. Wprowadzenie do procesu negocjacyjnego z wycelowaniem w trudne momenty na poziomie emocji naszych i drugiej strony.
 2. Przedstawienie założeń góry lodowej Roberta Diltsa.
 3. Własne wartości i tożsamość, czyli na ile chcę to ujawnić w negocjacjach?
 4. Kontrola procesu negocjacyjnego poprzez świadome poruszanie się po faktach i zachowaniach z uwzględnieniem środowiska osób biorących udział w negocjacjach.
 5. Budujemy swojego Avatara.
 6. Podsumowanie i dyskusja.

Trenerka

Luiza Stroińska

Coach, trener biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, w szczególności związanych ze sprzedażą oraz dla kadry menedżerskiej. Posiada dyplom Coacha Akademii SET. Swoją przygodę zawodową w biznesie rozpoczęła kilkanaście lat temu jako przedstawiciel medyczny, a następnie przez 10 lat pełniła funkcje menedżerskie. Pracę opiera na przekonaniu, że rozwój pracowników prowadzi w sposób bezpośredni do realizacji założonych celów sprzedażowych. Spod skrzydeł Luizy wyrosło wielu Key Account Managerów i District Managerów. Solidne i wieloletnie umocowanie w biznesie pozwala jej budować szkolenia wycelowane w rozwój organizacji z dużym zrozumieniem rynku i obowiązujących realiów. Zwraca uwagę na rozwój kompetencji ludzi w oparciu o cykl Kolba. Największą satysfakcje z pracy dają Luizie zarówno zadowoleni uczestnicy, jak i realne przełożenie szkolenia na biznes.

Sama mówi: „Coaching jest moją pasją. Zapewne z tego powodu, że bardzo wierzę w zasoby tkwiące w każdym człowieku. A moją największą satysfakcją jest patrzenie, jak otwierają im się skrzydła i latają bardzo wysoko – tam, gdzie chcą…”.

formularz

Zapytaj o webinar dla swojej firmy

Przyjęliśmy Twoją wiadomość. Wkrótce się skontaktujemy.
Coś poszło nie tak! Uzupełnij wymagane pola i spróbuj jeszcze raz.